Крестор 40мг / Crestor 40mg

Виробник: Великобританія

купити крестор 40мг,crestor 40mg в Україні

Контактна інформація:

+38(097) 930-17-88

+38(095) 937-16-99

+38(063) 129-40-99

Ціна: 650 грн/уп.

В наявності

Купити Крестор 40мг - Crestor 40mg:

Саме в FarmItal ви можете купити Крестор 40мг, Crestor 40mg в Україні. Гарантовано якісні ліки з Італії!

Доставка Crestor 40mg здійснюється транспортними компаніями, терміни виконання замовлення обумовлюються менеджером Фармітал. Ви можете замовити Крестор 40мг у містах: Одеса, Херсон, Чернігів, Сєверодонецьк, Бердянськ, Бровари, Дніпро, Вінниця, Київ, Слов'янськ, Полтава, Краматорськ, Біла Церква, Кам'янське, Маріуполь, Чернівці, Олександрія, Кам'янець-Подільський, Львів, Запоріжжя, Кропивницький, Житомир, Івано-Франківськ, Суми, Черкаси, Костянтинівка, Мелітополь, Кривий Ріг, Рівне, Луцьк, Нікополь, Павлоград, Ужгород, Кременчук, Лисичанськ, Хмельницький, Тернопіль, Харків, Миколаїв, а також в інших населених пунктах України.

Основні фізико-хімічні властивості:

таблетки 40 мг – овальні, двоопуклі рожевого кольору, вкриті оболонкою

Склад препарату:

1 таблетка містить розувастатину 20 мг або 40 мг у виглядірозувастатину кальцію;
допоміжні речовини: лактози моногідрат, целюлоза мікрокристалічна, кальцію фосфат, кросповідон, магнію стеарат, гіпромелоза, гліцерол триацетат, титану діоксид, заліза оксид червоний, вода очищена.

Форма випуску:

Таблетки, вкриті оболонкою.

Показання:

Первинна гіперхолестеринемія (тип ІІа, включаючи сімейну гетерозиготну гіперхолестеринемію) або змішанагіперхолестеринемія (тип ІІв) як доповнення до дієти, коли дієта та іншіне медикаментозні методи лікування (наприклад, фізичні вправи, зменшення ваги) є недостатніми. Сімейна гомозиготна гіперхолестеринемія як доповнення до дієти та іншої холестерин знижувальної терапії (наприклад, ЛПНЩ-аферез) або у випадках, коли така терапія не підходить пацієнту.

Спосіб застосування та дози:

Перед початком лікування пацієнту слід призначити стандартну гіполіпідемічну дієту, якої він повинен дотримуватися іпід час лікування Крестором. Дозу слід підбирати індивідуально залежно від мети терапії та відповіді на лікування, керуючись рекомендаціями про цільові рівні ліпідів.

У зв’язку з підвищеним ризиком розвитку небажаних явищ при прийомі 40 мг Крестору порівняно з меншими дозами, збільшення дози до 40 мг можливе через 4 тижні лікування лише у пацієнтів зважкою гіперхолестеринемією та високим ризиком розвитку серцево-судинних ускладнень (особливо у пацієнтів з сімейною гіперхолестеринемією), у яких небуло досягнуто бажаного результату при застосуванні 20 мг та які знаходитимуться під ретельним наглядом спеціалістів. Особливий нагляд рекомендований на початку прийому 40 мг препарату. Крестор приймають внутрішньо, не розжовуючи, таблетку ковтають цілою, запиваючи водою. Крестор можна приймати у будь-якийчас незалежно від прийому їжі.

Побічні ефекти:

З боку сечовивідної системи: у пацієнтів, які приймають Крестор, може виявитися протеїнурія, в основному канальцева. Зміна кількості білка у сечі (від відсутності до слідів або до ++ та більше) спостерігалася у 1% пацієнтів, які отримували 10 - 20 мг препарату, та приблизно у 3% - які приймали 40 мг. Незначні зміни кількості білка у сечіспостерігались при прийомі 20 мг. У більшості випадків протеїнурія зменшуваласяабо зникала при продовженні терапії і не є ознакою виникнення гострого або прогресу вання існуючого захворювання нирок. З боку скелетної мускулатури: міалгію, міопатію та рідко рабдоміоліз спостерігали у пацієнтів, які приймали всі дози іособливо у тих, хто приймав препарат у дозі більше 20 мг. Дозозалежне підвищення рівнякреатинфосфокінази (КФК) спостерігалось у пацієнтів, які приймали розувастатин; у більшості випадків воно було незначним, безсимптомним та тимчасовим. При підвищенні рівня КФК (у 5 та більше разів порівняно з верхньою межею норми) терапія розув астатином повинна бути призупинена.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до розувастатину або добудь-якого компонента таблетки; захворювання печінки в активній фазі, включаючи стійке підвищення рівнів трансаміназ, яке неможливо пояснити, табудь-яке підвищення рівнів трансаміназ у 3 та більше разів, порівнюючи зверхньою межею норми;

Умови зберігання:

Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 30˚ С.

Термін придатності – 3 роки.