Ніцетіл / Nicetile / Ницетил саше

Виробник: Італія

купити ніцетіл,nicetile,ницетил саше в Україні

Контактна інформація:

+38(097) 930-17-88

+38(095) 937-16-99

+38(063) 129-40-99

Ціна: 1050 грн/уп.

В наявності

Купити Ніцетіл / Nicetile / Ницетил саше:

Саме в FarmItal ви можете купити Ніцетіл, Nicetile, Ницетил саше в Україні. Гарантовано якісні!

Доставка Nicetile таблетки здійснюється транспортними компаніями, терміни виконання замовлення обумовлюються менеджером Фармітал. Ви можете замовити Ніцетіл, Nicetile, Ницетил саше у містах: Одеса, Херсон, Чернігів, Сєверодонецьк, Бердянськ, Бровари, Дніпро, Вінниця, Київ, Слов'янськ, Полтава, Краматорськ, Біла Церква, Кам'янське, Маріуполь, Чернівці, Олександрія, Кам'янець-Подільський, Львів, Запоріжжя, Кропивницький, Житомир, Івано-Франківськ, Суми, Черкаси, Костянтинівка, Мелітополь, Кривий Ріг, Рівне, Луцьк, Нікополь, Павлоград, Ужгород, Кременчук, Лисичанськ, Хмельницький, Тернопіль, Харків, Миколаїв, а також в інших населених пунктах України.

Фармакологічні властивості:

Ніцетил призначається стимуляції енергетичних обмінів. Ацетил карнітин, що міститься в складі Ніцетилу, є ізомером елемента натурального походження, який, в умовах фізіології, присутній в органах, тканинах людини, і в ЦНС. Ніцетил бере участь у процесах, пов'язаних з метаболізмом вуглеводів, жирних кислот. Виключно при патології Ніцетил може надавати нейропротекторний вплив на нейрони та органели-мітохондрії. Як трофічні чинники позитивно впливає, сприяючи відновленню структури клітин.

Підвищує енергетичну вироблення, потрібну для регенераційних процесів, удосконалює фосфоліпідний синтез для мембранної побудови. Ніцетил, як і інші ноотропні засоби, не викликає звикання та має мінімальну кількість побічних ефектів, відновлює структуру нервових клітин (тобто препарат має нейропротекторну дію). Також він сприяє відновленню балансу між гальмівними та збуджуючими реакціями мозку. Таким чином, препарат чинить не тільки симптоматичне лікування, але й діє на джерело захворювання.

Показання до застосування:

Ніцетил застосовується за призначенням лікаря. Ніцетил представлений зазвичай у гранулах, призначених безпосередньо для приготування лікарського розчину внутрішнього використання. Призначають Ніцетил для прийому внутрішньо в добовій дозі до 1,5 г, розбивають зазначену дозу в 2-3 прийоми. Речовина Ацетилкарнітин повністю синтезується у нирках, печінці за участю ферментів, метіоніну, вітамінів груп В9, В12, В3, В6, С, лізину та заліза. Після повного синтезу поширюється з органів далі організмом загалом.

Спосіб застосування:

Всередину, таблетки, порошок, гранули для прийому всередину - 0,5-1,5 г на день в 2-3 прийоми за призначенням лікаря.

Умови зберігання:

Зберігати Ніцетил Саше рекомендується у сухому місці до +25°C без прямих променів сонця.