Плавікс / Plavix / Плавикс

Виробник: Франція

купити плавікс,plavix,плавикс в Україні

Контактна інформація:

+38(097) 930-17-88

+38(095) 937-16-99

+38(063) 129-40-99

Ціна: 1000 грн/уп.

В наявності

Купити Плавікс - Plavix:

Саме в FarmItal ви можете купити купити плавікс,plavix,плавикс в Україні, Гарантовано Якісний!

Доставка Plavix здійснюється транспортними компаніями, терміни виконання замовлення обумовлюються менеджером Фармітал. Ви можете замовити Плавікс,Плавикс у містах: Одеса, Херсон, Чернігів, Сєверодонецьк, Бердянськ, Бровари, Дніпро, Вінниця, Київ, Слов'янськ, Полтава, Краматорськ, Біла Церква, Кам'янське, Маріуполь, Чернівці, Олександрія, Кам'янець-Подільський, Львів, Запоріжжя, Кропивницький, Житомир, Івано-Франківськ, Суми, Черкаси, Костянтинівка, Мелітополь, Кривий Ріг, Рівне, Луцьк, Нікополь, Павлоград, Ужгород, Кременчук, Лисичанськ, Хмельницький, Тернопіль, Харків, Миколаїв, а також в інших населених пунктах України.

Діюча речовинна: Клопідогрель

Форма випуску:

Таблетки, вкриті оболонкою.

Фармакологічні властивості:

Клопідогрель селективно пригнічує зв’язуванняаденозиндифосфату (АДФ) з рецептором на поверхні тромбоциту та наступну активацію комплексу GPIIb/IIIa під дією АДФ, і, таким чином, пригнічує агрегацію тромбоцитів. Для утворення активного інгібітору агрегації тромбоцитів необхіднабіо трансформація клопідогрелю. Клопідогрель також пригнічує агрегацію тромбоцитів, індуковану іншими агоністами, шляхом блокування підвищення активності тромбоцитів вивільненим АДФ. Клопідогрель не зворотно зв’язується зАДФ-рецепторами тромбоцитів. Отже, тромбоцити, що увійшли у взаємодію зклопідогрелем, ушкоджуються до кінця їх життєвого циклу, і нормальна функція тромбоцитів відновлюється зі швидкістю, що відповідає швидкості оновлення тромбоцитів. З першого дня застосування у повторних добових дозах 75 мг виявляється суттєве уповільнення АДФ-індукованої агрегації тромбоцитів; ця дія прогресивно посилюється, і стабілізується між 3 і 7 днями. При стабільному стані середній рівень пригнічення агрегації під дією добової дози 75 мг становить від 40% до 60%. Агрегація тромбоцитів і термін кровотечі повертаються до початкового рівняв середньому через 5 днів після припинення лікування.

Показання:

рофілактика проявів атеротромбозу удорослих:
у хворих, які перенесли інфаркт міокарда (початок лікування в терміни від кількох днів до 35 після виникнення), ішемічний інсульт (початок лікування в терміни від 7 днів до 6 місяців після виникнення) або у яких діагностовано захворювання периферичних артерій (ураження артерій і атеротромбоз судин нижніх кінцівок);
у хворих з:
гострим коронарним синдромом без підйому сегмента ST (нестабільна стенокардія або інфаркт міокарда без зубця Q) у комбінації з ацетил саліциловою кислотою; гострим інфарктом міокарда з підйомом сегмента ST у комбінації з ацетил саліциловою кислотою, у хворих, які отримують стандартне медикаментозне лікування та яким показана тромболітична терапія.

Спосіб застосування та дози:

Дорослі та хворі літнього віку. Плавікспризначають по 75 мг один раз на добу, незалежно від прийому їжі.
У хворих із гострим коронарним синдромом без підйому сегмента ST (нестабільна стенокардія або інфаркт міокарда без зубця Q на ЕКГ) – лікування клопідогрелем починають з одноразової навантажувальної дози 300 мг, а потім продовжують лікування дозою 75 мг одинраз на добу (з ацетил саліциловою кислотою (АСК) в дозі 75–325 мг на добу). Оскільки застосування більш високих доз АСК підвищує ризик кровотечі, рекомендується не перевищувати дозу ацетил саліцилової кислоти 100 мг. Оптимальна тривалість лікування формально не встановлена. Результати клінічних досліджень свідчать на користь застосування до 12 місяців, а максимальний ефект спостерігався через 3 місяці лікування.

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я! Перед початком лікування зверніться до вашого лікаря!!

Побічні реакції:

Безпека застосування Плавіксу досліджена на більш як 42 000 пацієнтів, у тому числі понад 9000 особах, курс лікування яких тривав 1 рік і більше. Клінічно значущі побічні дії, що спостерігалися у дослідженнях CAPRIE, CURE,CLARITY та COMMIT, описані нижче. Застосування клопідогрелю у дозі 75 мг надобу добре переносилося, порівняно з АСК 325 мг на добу у дослідженні CAPRIE. Загальна переносимість Плавіксу у цьому дослідженні була подібна до АСК, незалежно від віку, статі й раси.

Умови зберігання:

Зберігати у недоступному для дітей місці при кімнатній температурі (до +25°С).

Термін придатності:

Термін придатності – 3 роки.